קורסים והכשרות

בישראל מתקיימים מגוון קורסים וסדנאות בביופידבק ובנוירופידבק המוכרים ע"י האיגוד לקידום הביופידבק והנוירופידבק בישראל, הקורסים מיועדים למטפלים, לאנשי מקצוע ולקהל הרחב:

קורסים להכשרת מטפלים בביופידבק:

 • חדש!!! הכשרה בביופידבק למטפלים מתחום הרפואה המשלימה בשיתוף עם קמפוס ברושים. פתיחה ב 2.1.18 

  קורס ביופידבק למטפלים Level 2 ייפתח ב 4.1.18. להרשמה ולפרטים נא ליצור קשר דרך "צור קשר" באתר זה

  מחזור 80 -  הכשרה בביופידבק CBT-BF- Level 1 בשיתוף אוניברסיטת בר אילן תפתח ב 18.1.18- לפרטים והרשמה

  הכשרה בביופידבק למטפלים מהרפואה המשלימה- בשיתוף קמפוס ברושים- פתיחה ב24.4.18 וסיום ב29.5.18. לפרטים ולהרשמה

  סדנה על היתרונות שבשילוב מיינדפולנס עם ביופידבק תערך בתאריכים 18.2.18 וה19.2.18 במוזיאון תל אביב- לפרטים ולהרשמה לחצו כאן

  קורס ביופידבק למאמנים Level 2 ייפתח ב 15.3.18. להרשמה ולפרטים 

  מחזור 81 - הכשרה בביופידבק CBT-BF- Level 1 בשיתוף אוניברסיטת בר אילן תפתח ב 10.5.18

  מחזור 82 - הכשרה בביופידבק CBT-BF- Level 1 בחיפה תפתח בימי חמישי בין 09:30-15:20 בתאריך 28.6.18


  מסלול ייחודי ללימוד שילוב ביופידבק עם טיפול קוגניטיבי התנהגותי בהפרעות חרדה- מוכר לגמול השתלמות- ייפתח ב  בשיתוף עם נט"ל במרכז הרב תחומי ללימודי טראומה. (מוכר לגמול השתלמות) ההרשמה פתוחה- דרך נט"ל- לפרטים באתר נט"ל.

 • הסמכה מלאה בביופידבק כוללת השלמת שני השלבים (סה"כ 72 שעות) והפרקטיקום (30 שעות הדרכה קבוצתיות או 20 פרטניות על 6 מקרים טיפוליים והגשת עבודת גמר מאושרת על ידי מדריך). מסיימי ההכשרה המלאה יהיו זכאים לקבל תעודה מטעם האיגוד לקידום הביופידבק והנוירופידבק בישראל (IBNA), איגוד שהוכר  על ידי גופים מובילים בעולם בתחום הפסיכופיזיולוגיה היישומית.

פרטים נוספים אודות הקורסים בביופידבק ניתן למצא גם CBT-BF או באתר מרכז גדות
או לפנות יובל עודד 0544999044, ‏ וכן ליצור קשר דרך צור קשר באתר זה

 

קורסים להכשרת מטפלים בנוירופידבק:

 • קורס מזורז להכשרת מטפלים בנוירופידבק – לבעלי תואר שני ומעלה בתחומים של מדעי המוח ו/או חינוך מיוחד – קורס ממוקד ואינטנסיבי לנוירופידבק ו-QEEG.
   
 • קורס מקיף להכשרת מטפלים בנוירופידבק – קורס באורך של 8 מפגשים המיועד לבעלי תואר ראשון ומעלה אשר להם רקע טיפולי קודם (מתעניינים ללא רקע טיפולי מוזמנים לפנות אלינו ולגביהם ייבדקו הקריטריונים באופן אישי)
   
 • קורס משולב להכשרת מטפלים בנוירופידבק ובביופידבק – קורס ייחודי מסוגו באורך של 14 מפגשים המיועד להכשיר מטפלים ביופידבק של פעילות מוחית (נוירופידבק) עם ביופידבק של מערכות אוטונומיות.


השלמת הקורסים והפרקטיקום (50 שעות טיפול על 5 מקרים טיפוליים והגשת עבודת גמר מאושרת על ידי מדריך) מקנים תעודה מטעם האיגוד לקידום הביופידבק והנוירופידבק בישראל (IBNA),איגוד שהוכר  על ידי גופים מובילים בעולם בתחום הפסיכופיזיולוגיה היישומית.

הקורסים בנוירופידבק מתקייימים במכון ביוקשב ומיועדים למי שרוצה לשלב בעבודתו הטיפולית מגוון טכנולוגיות במטרה לטפל בספקטרום רחב של תסמונות שהן שילוב של קשיים גופניים עם קשיים מנטאליים: חרדות, PDD, ADHD, אפילפסיה, פגיעות ראש, מצבי מתח, מגרנות ומועקות רגשיות.

אחראית קורסים בנוירופידבק: גב' שלי יונגמן, מטפלת בביופידבק ובנוירופידבק.
פרטים נוספים אודות קורסים בנוירופידבק ניתן למצא גם באתר ביוקשב, וכן ליצור קשר דרך "צור קשר" באתר זה.